Podzemí slov se konečně zhmotnilo. Respektive dorazilo z tiskárny, kde se jeho virtuální podoba proměnila v opravdové knížky.


Vytištění knihy měla na starosti tiskárna TNM Print. A i když celosvětově nevlídná doba přináší i takové potíže, jako je třeba nedostatek papíru, vše se podařilo a moje publikace o slovech a češtině je na světě.

Oficiální datum vydání Podzemí slov je stále stanoveno na 23. květen 2022. Pokud jste si ale knížku objednali už v předprodeji, měli byste ji dostat o něco dřív.

Podzemí slov (hřeby knih)
Náklad knih Podzemí slov aneb Výpravy pod povrch češtiny dorazil z tiskárny.

Vám všem, kteří jste tak učinili (a přispěli tím i na vydání) ještě jednou srdečně děkuju. Knížka se k vám dostane už brzy – ti z vás, kteří si ji objednali i s podpisem či děkovným čtyřverším, už mají svůj výtisk vyšperkovaný mými neúhlednými klikyháky. Stačí si tak publikaci vyzvednout v sídle nakladatelství Pointa nebo počkat, až k vám dorazí poštou (záleží na tom, co jste si zvolili při objednávce – instrukce byste ostatně měli mít v e-mailu).

Nachystány jsou i všechny ostatní odměny, které se daly v rámci crowdfundingové kampaně pořídit společně s knihou. Někteří z vás se tak už brzy vydají nejen do metaforického slovního podzemí, ale i do podzemí skutečného. Jiní si zase udělají výlet do Pelhřimova, kde knížka vznikala. A další čtenáři dostanou knížku s nádhernou ručně vyrobenou kovovou záložkou.

Ať už jste si ale zvolili jakoukoliv odměnu, hlavně doufám, že se vám bude knížka líbit. A budu rád, když mi o tom dáte vědět – třeba na facebookovské stránce Podzemí slov.

Pokud jste si dosud Podzemí slov neobjednali (a máte o něj přece jen zájem), pořád je k dispozici na bit.ly/KupPodzemiSlov, popř. zanedlouho u všech dobrých knihkupců.

👇︎ Pozvěte do slovního podzemí i ostatní. Cesta vede tudy: 👇︎