Knížka Podzemí slov aneb Výpravy pod povrch češtiny se tu a tam mihne i v médiích. Tady je pár příkladů. (PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO)Expres FM

Podzemí slov se objevilo jako tip v Knižních novinkách Ranního klubu s Milošem Pokorným na rádiu Expres FM.


Radio Prague International

Po vydání Podzemí slov jsem měl možnost o knížce pohovořit ve vysílání Českého rozhlasu zaměřeného na krajany v zahraničí (Radio Prague International). Otázky pokládala Zdeňka Kuchyňová.

Stránka s přepisem a záznamem rozhovoru se dokonce vyšplhala mezi nejčtenější články zmíněného média.


LaCultura

Informace o vydání knížky Podzemí slov se objevila i na webu o kulturním dění LaCultura.cz.


JOHairSTAR MAGAZINE

Vydání knihy Podzemí slov zmínil na svém webu také portál JOHairSTAR MAGAZINE.


Český rozhlas Vysočina

Do svého vysílání mě v souvislosti s knížkou Podzemí slov pozval Český rozhlas Vysočina. V rozhovoru s Helou Dvořákovou padla řeč na češtinu, crowdfundingovou kampaň i třeba pravopisné potíže spojené s vánočními přáníčky. A mluvilo se i o copywritingu a korekturách.

Záznam tohoto rozhovoru si můžete poslechnout na webu ČRo Vysočina nebo v podcastových aplikacích (jde o jubilejní 50. epizodu podcastu Českého rozhlasu, který najdete pod názvem Dobré dopoledne).

Jakub Marek v Českém rozhlase Vysočina

Czechtongue.cz

Na webu o češtině a české literatuře czechtongue.cz si můžete přečíst článek o zahájení předprodeje mojí knížky, rozhovor se mnou i zprávu o vydání.

Czech tongue - Podzemí slov

Regionalist.cz

Zmínky o knize Podzemí slov najdete i v nejstarším českém internetovém deníku Regionalist.cz – viz články z 25. října 2021, 11. listopadu 2021 a 19. května 2022.

Regionalist - Podzemí slov
👇︎ Pozvěte do slovního podzemí i ostatní. Cesta vede tudy: 👇︎